אודות – בית הספר לטנטרה תרפיה

background

בית הספר לטנטרה תרפיה 

בית הספר לטנטרה תרפיה הוא מרחב לימוד וקהילה לאנשים שלומדים וחוקרים את שדה המיניות והטנטרה כדרך לריפוי והתפתחות.

בית הספר הוקם על ידי בודהי דנה, מורה בינלאומי לטנטרה ויוגה, מטפל מיני הוליסטי, מאמן לאינטימיות מעצימה ואחד מהמובילים והחלוצים בתחום בישראל. מנחה סדנאות בארץ ובעולם, מורה ב־ISTA (בית הספר הבינלאומי לאומנויות המקדש). בודהי עוסק בטנטרה תרפיה כבר למעלה מ־20 שנה ומלמד את הידע שלו במפגשים אישיים, קורסים, סדנאות וריטריטים מסביב לעולם.

יחסינו עם המיניות הם יחסים שורשיים ביותר, וכל חסימה בשדה המיני עלולה להוות מכשול בדרך שלנו לצמיחה ולהתפתחות בכל תחומי החיים. מיניות בריאה ומעצימה – עם עצמנו ועם הפרטנרים שלנו – היא המפתח ליצירת חיבור עמוק בין הגוף, הנפש והרוח שלנו, ובכוחה לסייע לנו ביצירת חיים מלאים ומאוזנים יותר.

קהילת בית הספר מעשירה את התלמידים והמנחים בכך שהיא מעודדת ומפרה את החיבורים, חוויות הריפוי והאינטראקציות ביניהם. אנו מאמינים כי מודעות עצמית – בתחום המיניות ובכלל – יכולה להתפתח במיטבה דרך למידה, מפגשים, תרגולים ושיח פתוח על נושאים כמו:
טנטרה, מיניות מודעת, מיניות מקודשת, מיניות כשער להארה, רוחניות והרחבת המודעות, חיבור לגוף, יצירת מערכות יחסים מעצימות ובריאות מינית כדרך חיים.

ה"אני מאמין" שלנו

  • אנחנו נושאים את עינינו ליצירת מרחב אנושי פתוח ומכיל, המאפשר לנו לחוות את עצמנו על כלל ספקטרום הרגשות הקיימים בנו – עוצמה, אמת, אותנטיות, נוכחות, עונג, הנאה ועוד.
  • אנו עושים זאת תוך שמירה על עצמנו והקשבה הדוקה לגבולות האישיים של כל אחד ואחת מאיתנו.
  • המרחב הבטוח שאנו יוצרים מזמין להרגיש את כל החלקים שבנו, ולתת להם אפשרות להראות ולהתבטא.
  • אנחנו מאמינים כי על ידי שיח מיני פתוח, חקירה עצמית, תרגול ורצון ללמוד על מיניות בריאה – אנו מביאים למעשה לא רק לריפוי בינינו לבין עצמנו, אלא גם לריפוי בין המינים.
  • כשאנו לומדים לזהות, לתת מקום ואף להתמיר את כל מה שכבר לא משרת אותנו – הריפוי וההתפתחות מתרחשים מעצמם.
  • לכולם מגיע לחיות את חייהם בחווית חופש, אהבה ואינטימיות. למעשה, כל אלה כבר נמצאים בתוכנו, והם רק מחכים לזמן הנכון להתגלות.

 

סדנאות, קורסי הכשרה ומפגשים קבוצתיים/פרטניים

בבית הספר לטנטרה תרפיה אנו מכשירים מנחים ומלווים פרטניים וזוגיים בשיח, מגע, עירום ותרגול מיני. בהמשך הדף תוכלו למצוא את רשימת המלווים שהוכשרו בבית הספר, ואתם מוזמנים לקרוא עליהם בהרחבה, לבחון מי מהם עשוי להתאים לכם ולפנות אליהם באופן אישי.

יש לנו קבוצת וואטסאפ שקטה לעדכונים חמים על אירועים שאנחנו עושים. להצטרפות לחצו כאן

ויש לנו גם קהילה בפייסבוק עם שידורי LIVE המביאים תכנים מעניינים בכל שבוע, כמו גם פוסטים להשראה בנושאי טנטרה ומיניות המודעת. להצטרפות לקהילה לחצו כאן

 

 

שתפו עם חברים

צרו עמנו קשר

052-2447855