חזון בית הספר לטנטרה תרפיה

background

הצועדים בדרך הטנטרה גילו את העוצמה הטמונה בה, ואת יכולתה לרפא חסמים ולאפשר לנו להיות, לחוות ולחיות את החיים במלואם.

התרגולים הטנטריים מפגישים אותנו עם האמת העירומה. הם מזמינים אותנו לראות ולחוות את המציאות כפי שהיא באמת. והאמת הזו יכולה להיות גם יפה וגם מכוערת. הטנטרה מלמדת אותנו לקבל את כל מה שאנחנו אוהבים וגם את מה שאנחנו לא אוהבים בעצמנו. ריפוי אמיתי מתרחש כשאנחנו מסכימים להיות פגיעים, חשופים וכנים – ושם מתגלה גם הכוח האמיתי שלנו. שם נפתח בפנינו גם שער לריפוי, העצמה והתפתחות.

אני רואה את הטנטרה ואת התרפיה כשני עולמות המשלימים זה את זה, כמו שתי רגליים הדרושות לנו כדי שנוכל לצעוד את הדרך: הטנטרה רואה את האלוהי הקיים בהכול; התרפיה רואה את הכאבים, הפצעים וחוסר המודעות שלנו – ומטפלת בהם באהבה.

וכיוון שהטנטרה והתרפיה הן שתי הרגליים שההולך בדרך הרוחנית צריך שיהיו לו – בחרתי לקרוא לבית הספר שלי "בית הספר לטנטרה תרפיה".

 ארבעת העקרונות של בית הספר לטנטרה תרפיה הם:

          להעיר – את התודעה שלנו ולהרחיב אותה דרך מדיטציה ותרגולי חקירה מנטליים, כדי להיזכר באמת הנצחית הטבועה בנו. תרגולים אלו מעירים אותנו למהות תדר האהבה והאמת הפנימית. הם מאפשרים לצללים שלנו – אותם החלקים הנסתרים השולטים בתת־המודע שלנו – לעלות למודעות שלנו ולצוף אל מעל לפני השטח.

      לצמוח – ולחוות את מסע ההתפתחות שלנו דרך התמסרות למסגרת התרגול. הדבר מאפשר לנו לראות פרספקטיבות רחבות יותר על המציאות, ולשחרר את מה שלא משרת אותנו יותר.

      לנקות – את כל מה שחוסם אותנו: אנרגטית, פיזית, רגשית ומנטלית. הניקוי מתבצע דרך עבודת צללים, הכוללת תרגולים לריפוי ושחרור מחסומים רגשיים, המסייעים לנו לחיות בהרמוניה ובלב פתוח ושלם עם כל חלקי ההוויה שלנו.

      לזרוח – המהות של כל המסע הזה בדרך הטנטרה תרפיה הוא לסייע לנו להפוך להיות מְכָל נקי ככל הניתן. בכך אנחנו מאפשרים לכוח אלוהי גדול מאיתנו להזרים דרכנו אהבה ויופי כלפי חוץ, דבר המעניק לנו את הזכות לזרוח את האור הייחודי שלנו אל העולם כולו.

שתפו עם חברים

צרו עמנו קשר

052-2447855