מורה לטנטרה ומטפל מיני הוליסטי
tantra-person-essence

סדנת טנטרה אדומה

גילוי העוצמה המינית דרך שחרור רגשי

הטנטרה היא דרך מקסימה

לגדילה והתפתחות רוחנית

הטנטרה היא דרך התפתחות רוחנית הכוללת בתוכה מחשבה, לב, רגש ולשם שינוי מרענן (אם כי גם עתיק מאוד) היא כוללת גם את הגוף, למעשה היא כוללת את כל המכלול שהוא אנחנו והכל נחשב, חשוב ובעל ערך. הטנטרה היא גם דרך לריפוי והתמרה של אנרגיות שחסומות בחיינו, אנרגיות שאנו חושבים שאין בנו, אנרגיות שאנו יודעים עמוק בתוכנו שקיימות אך לא יודעים איך לבטא אותן.

בשלושת ימי הסדנה הקבוצתית נחווה את השחרור של האנרגיות החסומות שבתוכינו, נלמד כלים שיעוררו את החכמה הפנימית שבנו לניתוב, שינוי, השלה והתמרה של האנרגיות המופלאות שבנו. נלמד להכיר ולחוות את ערוצי האנרגיות המיניות שלנו, את המלאות, את הנפלאות שבאנרגיית החיים הזו הזורמת דרכנו ובנו. נלמד כלים מעשיים לעיבוד רגשות ותחושות שמבקשות ביטוי בעולם, נחווה ביחד אינטימיות של דינמיקה קבוצתית, נעבוד עם טכניקות וכלים מבית היומניברסיטי, מעולם הטנטרה הטיבטית ומהמיניות השמאנית של ISTA.

אין צורך בניסיון מוקדם בטנטרה או מדיטציות, נדרשת רק כמיהה, קריאה פנימית להתחדשות וגעגוע. יחד נגלה איך חיים מתוך עוצמה יחד עם פגיעות ונממש את הזכות שלנו להיות בביטוי מלא של עצמינו בדיוק באופן הייחודי לכל אחת ואחד.


תאריך הסדנה 4-6.6.2015

  > מחיר למשתתף 1,200 ₪.
  > המחיר כולל ארוחות מלאות צמחוניות.
  > לינה באולם משותף (Dormitory) או לינה באוהלים אישיים.
  > הסדנה מתקיימת בחוות האיסיים שבהרי ירושלים.
  > אפשרות לשדרוג הלינה לצימרים אקולוגיים של המקום.

Budhhi - Red Tantra Workshop - Essene Farm
* שדרוג החדרים על בסיס יחיד / זוגי / ארבעה בחדר.

מחירי לינה:
אדם יחיד בחדר = 350 ₪ ללילה.
אדם בחדר זוגי = 250 ₪ ללילה.
אדם בחדר של ארבעה = 150 ₪ ללילה.

אנא הזדרזו להבטיח את מקומותיכם,
מספר החדרים מוגבל.

 

לפרטים נוספים ולהרשמה
Please leave this field empty.

Red tantra Workshopהסדנה בנויה משני חלקים:

ביום וחצי הראשון אנחנו נעבור תהליכי ניקוי רגשיים שבהם נעלה אנרגיות שחוסמות אותנו בחיי היום יום כמו כעס, בושה, אשמה, פחד ונשחרר את האנרגיות האלו בעזרת כלים קבוצתיים מבית היומניברסיטי, מדיטציות אקטיביות של אושו וריברסינג. אחרי שהצפנו את כל החסימות שלנו נעבור לחלק השני של הסדנה ונשטוף אותן באהבה עם טכניקות מהטנטרה הטיבטית, נעבוד בזוגות באינטימיות ועם מגע.

אתם תצאו מהסדנה הזו כאשר אתם יותר קרובים לעצמכם וללבכם, תצאו מועצמים, תכירו את עצמכם מחדש ותחוו את המיניות שלכם כמהות של חופש, גדילה וצמיחה בלתי רגילה. אנחנו מזמינים אתכם באהבה גדולה לעבור את הטרנספורמציה הטנטרית.

קצת עלינו המנחים, מחזיקי המרחב:

אנחנו הולכים בדרך ההתפתחות האישית, שחרור הרגשות, החלפת דפוסי מחשב ויצירת מציאות חדשה כבר מעל 2 עשורים.
בשנים האחרונות קיבלנו קריאה להעביר את הכלים והידע שצברנו בדרך העשירה שלנו וכך אנחנו עושים מאז.
אנחנו חיים בקהילה שעוסקת בהתפתחות אישית, רוחנית ומינית ועושים רבות כדי לקדם את הנושא הזה בארץ ובעולם.

אתם מוזמנים לקרוא על כל אחד מאיתנו בהרחבה:

Jonna
קוראים לי ג'ונה לב ואני פה לחיות את החיים במלואם, מתוך רצון פשוט וכנה אני כאן עם כוונה לחיות בעוצמה ובפגיעות באומץ של לב פתוח ואז שמים על גבי שמים נפתחים והגשמה הופכת אפשרית.

דרך המסע האישי שלי בהתנסויות רבות וחקירה בלתי מתפשרת גיליתי כי למעשה מה שקרה לנו הוא שלקינו בשיכחה וכל שעלינו לעשות הוא להיזכר. כ-דקיני אני מלווה אנשים ומאפשרת תהליכי התפתחות והתעוררות אישיים וזוגיים דרך שאמניזם מיני וטנטרה. מניסיוני הבסיס שלנו לעוצמה הוא האנרגיה המינית הנושאת את אנרגיית החיים המופלאה הזו ולה תבונה רבה דרך הגוף לדעת, דרך הנפש לגעת, דרך הרוח פשוט להיות.

ממשיכה ללמוד, ללמד ולחיות בעונג אינסופי את שאהבה נפשי.
Buddhi
אני נולדתי ער. מאז שאני זוכר את עצמי אני יודע ורואה את הדרך שלי, ידעתי שאני הולך לגדול ולהיות מורה רוחני בעולם הזה. ידעתי כבר כילד עם מי אני אתחתן, ידעתי באיזה גיל יקרו דברים גדולים ומשמעותיים בחיי ובחיי הסובבים אותי וידעתי שאני הולך להגשים את הרצון שלי ולהפיץ אהבה וחופש בעולם.

בגיל 17 נחשפתי לאושו ולמדיטציות האקטיביות שלו והתאהבתי - עשיתי דרך ארוכה עם חוכמתו והשיטות פורצות הדרך שהוא יצר וזכיתי לקבל חסד רב מהיקום בעזרתן. בגיל יותר בוגר נפגשתי עם הטנטרה, האקסטזה והשחרור שהיא מעלה על כס המלכות, חוויתי את חוסר הגבולות של הקיום, את אחדותו והאהבה שממנה אנחנו כולנו עשויים וזכיתי לחזור אל העולם ולהוביל אנשים אל החוויות המופלאות והמיסטיות האלה.

אני חיי "בעולם החומר" ומעבר לו, יש לי משפחה וילדים, בית ופרנסה וחיי רוח עשירים ומרתקים.
הדברים לא סותרים אחד את השני, ההפך הכל מתקיים בהרמוניה - זו מהות הטנטרה.
Satyam
יש לי טראומה - בצבא במלחמת לבנון חבר שלי נפצע ממש לידי בראש, זה ועוד חוויות קשות מהמלחמה ההיא יצרו אצלי טראומה שהסתרתי במשך שנים. הסתרתי את זה מהחברים שלי, מההורים שלי ובעיקר הסתרתי את זה מאישתי. שיקרתי לה כשהיא שאלה אותי על המלחמה וככה התחלתי בתוכי את ההדחקה, השקר והבגידה במערכות היחסים.

אחרי כמה שנים קשות כאלה נפרדנו ונסעתי לטפל בעצמי. שהיתי 9 שנים בפאצ'ה-מאמא עם המאסטר המואר טיוהר ושם התחלתי לרפא את עצמי בעזרת טקסים שמאניים. אחרי 9 שנים כאלה נסעתי לוירש בהולנד, עשינו שם דברים מטורפים של שחרור ועדיין הפצע לא נרפא לגמרי. באחד הסשנים הקבוצתיים פתאום עלו לי כל המראות מהטראומות מהצבא, בכיתי במשך ימים ... כמעט לא ישנתי או אכלתי.

בסדנת ה-WOW שנמשכת חודש וירש והצוות נתנו לי בראש יום יום, שעה שעה, טיפלו בי ולימדו אותי המון. החלום שלו היה לעשות שלום במזרח התיכון וכשהוא קיבל לידיו ישראלי עם טראומה מהסכסוך הוא החליט להכשיר אותי להיות מטפל של שני הצדדים. והנה אני היום ממשיך בדרכו ועוזר לאנשים מכל הצדדים ומכל המינים להתקרב לעצמם ולרפא את הפצעים שכולנו סוחבים כבני אדם.

חוויות של משתתפים מהסדנה האחרונה :

“התעוררתי ביום שאחרי עם הודיה גדולה על הדרך המופלאה. עברתי שלושה ימים מהמדהימים ביותר.
אזכיר פה חלק מהסשנים שעשו אצלי הבדל גדול:
הפוג’ה הטנטרית הייתה מופלאה, היא חידדה לי גבולות מה הם, איך נראית הקשבה אמתית ללב, איך מרגיש ריפוי אישי וכללי ובעיקר מה זו אהבה שמחבקת כל פן ופן שבי;

סשן הריברסינג היה המשובחים שעברתי, הצ’קרה השנייה שלי התפעלה מהגודל שלה והחזיונות היו נפלאים ומלמדים. ובכלל ההרגשה הייתה של כיבוש הר קטן;

ואיך אפשר בלי סשן הסיום מטריף החושים –
ציור הפריאמלי, עונג חושים כזה טרם חוויתי. הצבעים, המוזיקה, האווירה והמרחב היו מחשמלים ממש. כזה עונג צרוף. הרגשתי כמו ילדה קטנה שמגלה את העולם בפעם הראשונה. אושר ושמחה צרופה שלא יודעת שובע! אז תודה לכם מעומק הלב!”


גוף ונפש, קסמים, נסים, שפע ורפואה – לפני 8 שנים פרץ לי פסוריאזיס בכפות הידיים. אחרי הרבה סדנאות וים המלח זה נירגע ונעלם, אך בחצי השנה אחרונה עקב הלחצים וחוסר באיזון ושקט, הפסוריאזיס הרים את ראשו וחזר לכפות הידיים. למזלי המדהים, נקלעתי לסדנה זו, פרקתי והוצאתי, צעקתי ובכיתי… וראו זה פלא, הפסוריאזיס אמר לי שלום והחל להיעלם!!!

איזה כיף‎‏, לא רק על הפסוריאזיס שהלך אלה על התחושה בפנים שהרבה יותר רגועה. שאפו למנחים ולמשתתפים…”


אז מה עובר עלי אחרי הסדנה?
אני הולכת בחושניות, אוכלת בחושניות, מדברת בחושניות. אני נושמת, נוכחת, אוהבת, מקבלת. אני מסתכלת בעיניים, מחייכת ומתקשרת בצורה חיובית. אפילו הביקורים אצל אמא שלי נהיו יותר נחמדים. היא כבר לא מפעילה אותי יותר והתקשורת עם הבן הקטן שלי השתפרה. הישיבה עם החבר’ה מהעבודה יותר מהנה והלקוחות שלי… אני רק מביאה את עצמי ואת האנרגיה שלי והופ … הם רוצים לקנות, לא משנה בכלל מה אני מוכרת…”


אז כן, הייתי בסדנת טנטרה והעולם שלי השתנה!
אחרי כמה ימים לא ממש פשוטים של חזרה למציאות הבנתי עד כמה הסדנא הייתה מדויקת לי. המקום בחיים שבו אני רוצה להיות הוא מקום שבו אפשר להמשיך להתפתח בתוכו ואיתו – לא רק לקחת חלק, אלא להמשיך אותו.

אני לגמרי מרגישה ורואה את הפוטנציאל אתכם וזה מאוד מאוד משמח אותי שעזרתם לי להתקדם עוד שלב בדרך.”

לפרטים נוספים ולהרשמה
Please leave this field empty.