סדנת חזרה למהות – Back To Essence 2/3/4.6.2017

background
Back-To-Essence

בחיי היום-יום אנחנו מבלים את רוב שעות היום בהקשבה למיינד שלנו, לדאגות על העתיד והעבר, למחשבות על מה חסר לנו בחיים, על איך היינו רוצים שיתייחסו אלינו, על מה לא בסדר עם העולם, מה צריך להשתנות, מה חושבים עלינו, מה לא בסדר איתנו, איך אנחנו יכולים להיות טובים יותר, חכמים יותר, יפים יותר, נדיבים יותר וכן הלאה…

מעט מאוד אנחנו נמצאים בקשב ונוכחות להווה, לרגע הזה… מעט מאוד אנחנו נותנים לתחושות, רגשות, זיכרונות ומחשבות לבוא וללכת ללא כל צורך לעשות איתן משהו.

אחד השערים הקרובים ביותר אלינו לכניסה לרגע הזה הוא הגוף שלנו. בסדנה Back To Essence חזרה למהות – אנחנו נגביר את הווליום של התחושות והרגשות שעולות מהגוף כדי שנוכל להיות קשובים לו יותר ובכך לגלות עולם עמוק ורחב מלא במתנות ואוצרות שנמצא ממש כאן ועכשיו. בעזרת תרגילים שמכוונים לעבודה עם הגוף, אנחנו נעיר בתוכנו אזורים חשוכים וחבויים שמבקשים ביטוי כאן ועכשיו.

לשים את ההכרה במקומה…

כל אחד יחווה את עצמו בצורה אחרת, כל אחד יגיע בתוך עצמו למחוזות אחרים – יש שיחוו שחרור ואושר, יש שיחוו כאב והתנגדות, יש שירגישו במקום הטבעי להם ויש את אלו שירגישו שזה ממש טיפשי ובזבוז זמן. הכל נכון וכל תחושה מבורכת כאן, מה שאנחנו מתבקשים לעשות בסדנה הזו הוא לשים את ההכרה במקומה כמתבוננת ולזכור שהכל זמני, הכל חולף ומשתנה כל הזמן, כאן ועכשיו הכל בתנועה והשתנות מתמדת.

בסדנה נחווה תרגילים שיעוררו בנו במכוון אנרגיות ורגשות חזקים, לכל מה שעולה בסדנה יש מקום ואנחנו נכיל בתוך עצמנו את הכל, ניצור מרחק בריא מהדבר כדי להתבונן בו כצופה ולקבל אותו כפי שהוא. ככה מתחיל תהליך של ריפוי אמיתי, בקבלה מלאה של מה שיש. אם יש התנגדות, אנחנו מקבלים אותה, אם יש כאב, אנחנו מקבלים אותו, אם יש תחושת אושר אנחנו מקבלים כמובן גם אותה. אבל דבר אחד אנחנו תמיד זוכרים וחווים – שהכל תמיד משתנה, הכל תמיד דינאמי…

Back To Essence Workshop

בואו להשתחרר מהמיינד המעייף, בואו להתחבר לעצמכם באמת, בואו חזרה למהות –
Back To Essence סדרת מפגשי סופ"ש בארץ ובעולם.

שתפו עם חברים

צרו עמנו קשר

052-2447855