מורה לטנטרה ומטפל מיני הוליסטי

Ecstatic Lovers 28-29/2/20 @ פגודה, קיסריה

להעיר את האהבה והתשוקה בזוגיות בעזרת כלים פרקטיים מעולם הטנטרה ולהביא אנרגיה חדשה לתוך המיניות והאינטימיות שלנו.

איך לשמר את התשוקה והאהבה בזוגיות?

סדנת טנטרה לזוגות בהנחיית חן רפסון הראל ובודהי דנה – סדנת Ecstatic lovers מציעה סופ”ש ייחודי של למידה התנסותית במרחבי המי-ניות והאינטימיות, בסביבה אוהבת ותומכת לאנשים שמוכנים לחיות ביותר עוצמה, יותר אהבה וביותר מודעות ביחסים האינטימיים שלהם ובחיים בכלל.

במהלך הסדנה נלמד:

  • איך להיות מאהבים בעלי תשוקה, ביטחון וכישורים גבוהים יותר.
  • נפצח את הקוד של מה באמת הפרטנר שלנו רוצה ואוהב.
  • נזהה דפוסים שמעכבים מלהתחבר עמוק לתשוקה ולאנרגיה המי-נית.
  • נחקור ונגלה סוגי מגע מעוררים במיוחד.
  • נגלה את הסודות של שמירת התשוקה בתוך קשר לאורך שנים.
  • נלמד ונשחק עם הארכיטיפים הארוטיים שמניעים אותנו.
  • נלמד את האנטומיה, פיזיולוגיה ואנרגטיקה של המערכת המי-נית.
  • נלמד איך מגיעים לשיאים חדשים ומרובים.
  • נתנסה באינטראקציות של אינטימיות עמוקה עם הפרטנר שלנו.
  • נקבל כלים רבים שנוכל לקחת איתנו הביתה כדי לשדרג ולהעמיק את הזוגיות והאינטימיות שלנו.

אחד המשפטים שאנחנו שומעים שוב ושוב מתלמידים שלנו שעברו את הסדנה הזו הוא:
“איפה הייתי עד היום? “איך לא ידעתי את כל זה עד עכשיו?!”

אל תחכו למחר, בואו להמציא את עצמכם מחדש בעולם אוהב, עמוק ומענג.
לפרטים נוספים והרשמה, לחצו כאן.

איפה, כמה ומתי?

ההרשמה לסדנה בצמדים – הסדנה תתקיים בסטודיו קסום באזור קיסריה (ללא לינה) בתאריכים 28-29.2.20 עלות הסדנה לזוג 2,470 ש”ח

על המורים:

Buddhi Dana – מורה בין לאומי לטנטרה ומיניות מודעת, מלמד ב-ISTA – International school of temple art
מורה ליוגה, מטפל אישי וזוגי, הולך בדרך הטנטרה מעל 20 שנה ומהווה השראה למאות אנשים בארץ ובעולם. את רוב חייו הבוגרים הקדיש ללימוד הדרך המופלאה של הטנטרה והיא נתנה לו את מתנותיה הכמוסות ביותר. סודות רבים נגלו אליו בדרך. סודות שמחברים אל לב ההוויה הגיעו אל פיתחו במשך השנים ונאספו באהבה רבה ובהרבה תשומת לב לפרטים הקטנים ולמהות הנכונה.

חן רפסון הראל – מרצה ומנחת סדנאות בינלאומית בנושאי מערכות יחסים, זוגיות, חכמת המזרח, מדיטציה ופסיכולוגיה. מטפלת ביחידים, זוגות וילדים. מכשירת מדריכים ומורה בכירה לטרילותרפיה. בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה חברתית.

ecstatic-lovers-workshop

משתתפים מספרים –

רונית: “היו לי יומיים מאוד משמעותיים בסדנה – היה מאוד חזק השילוב בין התרגול המעשי לבין הידע העיוני שנתתם, השילוב הזה בין הראש לרגש לגוף עבד לי מצוין, זה ממש אומנות הדרך שבא הבאתם את זה בעדינות כל כך יפה, בצורה שאפשרה לנו להתמסר לתהליך ולסמוך, אני חושבת שהדרך הזו של ללמוד מעשה אהבה, איך להוביל אליו ואיך להגיע אליו זו ממש אומנות ללמד את זה, אנחנו בעולם שבו הטנטרה הפכה להיות תנוחה כזו או אחרת, אנחנו פותחנו ספרים וניסינו ללמוד אבל לא קיבלנו את ההעברה האנרגטית שקיבלנו מכם, אני חושבת שאפשר ללמוד את זה רק ממורים שעשו את הדרך בעצמם, שחיים את זה כמוכם וככה הידע צריך לעבור, אתם אומנים אמיתיים והיה תענוג ללמוד מכם.”

אביב ומורן: “שבוע שלם עבר שבוע שלם של אהבה,תשוקה, רצון והבנה. שבוע מלא בקונדליני, שבוע מלא בכלים חדשים שקיבלנו מכם. חוויתי בסדנה המון, המון דברים הוצפו פה. עם כמה שאני מחוברת למיניות שלי, שאני יודעת מה אני אוהבת והבן זוג שלי יודע מה אני אוהבת, מאוד התרגשתי לראות את הבן זוג שלי, לראות לאן הוא מגיע ואיך הוא חווה את הדברים. אמרנו לעצמנו שזו רק ההתחלה, אנחנו נשמח לעוד מפגשים כאלה. אנו בהודיה מלאה אליכם בודהי וחן היקרים.”

שי ומיכל: “החיבור ביני לבין זוגתי העמיק ונפתח בינינו מרחב חדש מרגש ותשוקתי עוד בערב שישי של הסדנה ובהמשך של שבת. חשפת עבורנו דרך חדשה אחרי 12 שנות נישואים לאיך לשמר את התשוקה ואת המיניות חיה, מושכת ומדליקה. התרגולים שלמדנו בסדנה ישמשו אותנו לשמר ולהעצים את הזוגיות בינינו לשנים ארוכות. תודה רבה בודהי וחן היקרים”.

רויטל: “זה היה מסע מחובר, מעמיק ופותח. דרך הסדנה העמקתי בבחירה בחיים מלאים, באהבה, בתשוקה, באמת, כנות ובמה שיש עכשיו כמו שהוא עכשיו. אני מרגישה שחשפתי בתוכי הרבה מקומות שביקשו להיפתח, בין אם זה בתקשורת ובין אם זה מקומות פיזיים בגוף, אני בעיקר רוצה להגיד לכם תודה על הידע והמרחב המכיל שלכם שמקבל כל דבר, תודה על הלימוד, קיבלתי המון דברים חדשים בשבילי שעשו לי הרבה סדר, סדר במוח, בהבנה ובכל ההוויה. התרגולים בסדנה דייקו אצלי מה אני רוצה ומה אני צריכה. אתם מדהימים וזו ברכה גדולה”.

אלעד: “לא ידעתי שהגוף שלי יכול לשמש ככלי להעברת אנרגיה באופן הזה והבת זוג שלי רק העצימה את זה עוד יותר. זה התחיל כמשהו קטן וזה גדל בתוכי וטיפס למעלה. עד עכשיו רק שמעתי על זה אבל לא חוויתי את זה אף פעם דרך הגוף שלי, כיף לי שחוויתי את זה בעזרתכם. תודה לכם אתם מורים מקצועיים עוצמתיים והסדנה הייתה מושקעת ומיוחדת מאוד”.

אורן: “עלו בי המון מחשבות ותהליכים פנימיים, התרגילים היוו טריגרים למחשבות שעברו לי בראש, הגעתי להבנות, מסקנות וסגירה עם עצמי על דברים עמוקים שהייתי צריך. הסדנה נתנה לי הרבה יותר כוח להשקיע בזוגיות עם אשתי ממקום שונה, מכיל ומקבל. אז ממש תודה זה בהחלט מה שהיינו צריכים. זה היה חלל מאוד מכיל, הכל היה מעולה!”

הדר: “הייתה לי אינטואיציה שאנחנו צריכים להגיע לסדנה הזו ואני שמחה שהקשבתי לאינטואיציה הזו. זו הייתה סדנה שפגשה אותי בכל מיני זוויות וכל מיני צדדים, מאוד אהבתי את המגוון, מה שקיבלנו היה מרחב מכיל אוהב תשוקתי ועמוק ובא ממקום אחר וחדש ונתן לנו המון המון המון. למדנו כאן מה אפשר לעשות הרבה לפני האקט המיני עצמו וממש אהבתי את זה, אני מאחלת לכולנו שנצליח לשמר את זה”.

שליו: “חן היה לי תענוג איתך, מעל ומעבר לציפיות. בודהי באמת היה תענוג לעבוד איתך ולהכיר אותך ולהיחשף לדרך שאתה מעביר, את העדינות ואת הדיוק שלך. השילוב שלכם עבד נפלה, אני מרגישה שיכולתי להתחבר לסיפור האישי של כל אחד פה, זה מאוד נגע ללבי ותודה לבעלי שדחף אותנו להגיע לסדנה אני מאוד מעריכה את זה. נכנסו לנו דברים חדשים לתוך השפה המשותפת שלנו, זה הקפיץ וחיבר אותנו מאוד מאוד. תודה רבה”.

מיכל: “הגעתי לסדנה כי ידעתי שחייב להיות משהו במי-ניות גבוה יותר. מי שנמצא במערכת יחסים ארוכת שנים יודע שזה פשוט לא מספיק! הסדנה אפשרה לי ולבעלי הסתכלות חדשה, פתוחה וברורה יותר של מעשה האהבה האקסטטי. בדרכם המופלאה בודהי וחן מלמדים ומסבירים בבהירות את נושא המי-ניות והאהבה, נוגעים ברגישות, בעדינות ובעונג יפהפה בקסם של האהבה ומצליחים לקרב גם את הרחוקים ביותר ולהרגיש אהבה בלבם ובגופם”

שרית ורון: “זו פעם ראשונה שאין לי מילים מספיק עמוקות לתאר את החוויה העוצמתית ואת התוצר שלה. הסדנה שלכם הייתה כמו לשחות בבריכה של אהבה, הכל טבעי, טהור, מגיע מתוכנו ומהחיבור שלנו לעצמנו. הגענו אליכם לסדנה זוג פרוד אחרי שנה קשה של משבר אמון ביחסים הזוגיים. הגענו כועסים, מאשימים, נאבקים מתוסכלים ויצאנו מאוחדים, מחוברים אוהבים ממש כמו בתחילת הקשר שלנו לפני 19 שנים. והקסם ממשיך גם אחרי הסדנה, בזכות הכלים שנתתם לנו, הטכניקות, הידע, האהבה, המקצועיות שהרעפתם עלינו בכזאת נתינה רחבה מהלב. החזקתם לנו מרחב מוגן, תומך מאוזן ומדויק כל כך שאפשר לנו לחשוף, לגלות, לקלף מעצמנו את כל המחסומים שהסתירו לנו לראות כמה שאנחנו יפים!”

אורית: “התעוררתי ביום שאחרי הסדנה עם הודיה גדולה על הדרך מופלאה. הסדנה חידדה לי גבולות מה הם, איך נראית הקשבה אמתית ללב, איך מרגישה ריפוי אישי וכללי ובעיקר מה זו אהבה שמחבקת כל פן ופן שבי.
הרגשתי אושר ושמחה צרופה שלא יודעת שובע!”

מאיה: “אז איך אני אחרי הסדנה?! אני הולכת בחושניות, אוכלת בחושניות, מדברת בחושניות. אני נושמת, נוכחת, אוהבת, מקבלת. אני מסתכלת בעיניים, מחייכת ומתקשרת בצורה חיובית… אפילו הביקורים אצל אמא שלי נהיו יותר נחמדים. היא כבר לא מפעילה אותי יותר והתקשורת עם הבן הקטן שלי השתפרה. הישיבה עם החבר’ה מהעבודה יותר מהנה והלקוחות שלי… אני רק מביאה את עצמי, את האנרגיה שלי והופ… הם רוצים לקנות, לא משנה בכלל מה אני מוכרת…”

אם אתם רוצים להצטרף אלינו ולבדוק אם הסדנה מתאימה לכם
השאירו פרטים כאן, ונחזור אליכם בהקדם!

לפרטים נוספים ולהרשמה
Please leave this field empty.