מורה לטנטרה ומטפל מיני הוליסטי

Ecstatic Lovers 8-9/2/19

ecstatic-lovers-workshop

סופ”ש ייחודי של למידה התנסותית במרחבי המי-ניות והאינטימיות, בסביבה אוהבת ותומכת לאנשים שמוכנים לחיות ביותר עוצמה,יותר אהבה וביותר מודעות ביחסים האינטימיים שלהם ובחיים בכלל.

במהלך הסדנה נלמד –

  • איך להיות מאהבים בעלי תשוקה, ביטחון וכישורים גבוהים יותר.
  • נפצח את הקוד של מה באמת הפרטנר שלנו רוצה ואוהב.
  • נזהה דפוסים שמעכבים מלהתחבר עמוק לתשוקה ולאנרגיה המי-נית.
  • נחקור ונגלה סוגי מגע מעוררים במיוחד.
  • נגלה את הסודות של שמירת התשוקה בתוך קשר לאורך שנים.
  • נלמד ונשחק עם הארכיטיפים הארוטיים שמניעים אותנו.
  • נלמד את האנטומיה, פיזיולוגיה ואנרגטיקה של המערכת המי-נית.
  • נלמד איך מגיעים לשיאים חדשים ומרובים.
  • נתנסה באינטראקציות של אינטימיות עמוקה עם הפרטנר שלנו.
  • נקבל כלים רבים שנוכל לקחת איתנו הביתה כדי לשדרג ולהעמיק את הזוגיות והאינטימיות שלנו.

אחד המשפטים שאנחנו שומעים שוב ושוב מתלמידים שלנו שעברו את הסדנה הזו הוא:
“איפה הייתי עד היום? “איך לא ידעתי את כל זה עד עכשיו?!”

אל תחכו למחר, בואו להמציא את עצמכם מחדש בעולם אוהב, עמוק ומענג.
לפרטים נוספים והרשמה, לחצו כאן.

שאלות נפוצות על הסדנה –

האם הסדנה מתאימה גם ליחידים? זה נהדר וחשוב לעשות את הסדנה הזו עם בן או בת הזוג הקבועים שלנו, אבל “סינגלים” שמגיעים לסדנאות שלנו מקבלים גם הם כלים ממשיים להעשיר את חיי האהבה והתשוקה שלהם ומביאים אנרגיה חדשה לתוך המי-ניות והאינטימיות שלהם ולכן להגיע לסדנה לבד יכול לתרום להם הרבה!

אני סינגל/ית וקצת חושש/ת לתרגל עם אנשים שאני לא מכיר/ה, כדאי לי לבוא?
הסדנה היא מרחב בטוח גם לסינגלים וגם לזוגות. התרגולים מאפשרים חוויה בטוחה ונינוחה.

האם במהלך הסדנה עובדים עם אותו בן זוג או מחליפים זוגות? אם הגעתם כזוג מהבית ואתם רוצים להישאר ביחד כל הסדנה כדי לבנות ולטפח את הזוגיות והמי-ניות שלכם, נהדר, לא תתבקשו להחליף זוגות וכל התרגולים יעשו רק ביניכם. אם הגעתם לבד ותרצו לחוות אנרגיה של אנשים שונים במהלך הסדנה והתרגול כמובן שתוכלו לעשות את זה.

האם ההרשמה היא בזוגות או לבד?
הסדנה היא באיזון מגדרי, אפשר להירשם עם בן/בת הזוג מהבית או להירשם לבד ואנחנו ננסה למצוא לכם בן/בת זוג לאיזון.

איפה, כמה ומתי?
הסדנה תתקיים באזור המרכז – מיקום מדויק יימסר למשתתפים בתאריך 8-9.2.19
עלות הסדנה למשתתף 1,290 ש”ח | לנרשמים בזוג עלות הסדנה 2,290 ש”ח (הסדנה ללא לינה)

כדי לוודא שזו הסדנה המתאימה עבורכם, אנחנו משוחחים עם כל אחד ובודקים שזו סדנה שבאמת מיועדת בשבילכם. 

על המורים –

Buddhi Dana – מורה בין לאומי לטנטרה ומיניות מודעת, מלמד ב-ISTA – International school of temple art
מורה ליוגה, מטפל אישי וזוגי, הולך בדרך הטנטרה מעל 20 שנה ומהווה השראה למאות אנשים בארץ ובעולם. את רוב חייו הבוגרים הקדיש ללימוד הדרך המופלאה של הטנטרה והיא נתנה לו את מתנותיה הכמוסות ביותר. סודות רבים נגלו אליו בדרך. סודות שמחברים אל לב ההוויה הגיעו אל פיתחו במשך השנים ונאספו באהבה רבה ובהרבה תשומת לב לפרטים הקטנים ולמהות הנכונה.

חן רפסון הראל – מרצה ומנחת סדנאות בנושאי טנטרה ומיניות מקודשת, העצמה נשית, וחיים מלאים מתוך תשוקה.
מטפלת, מורה להכשרת מדריכים לטרילותרפיה. בעלת תואר שני בפסיכולוגיה חברתית. מתמחה בנושאי חיבור מחדש לכוח החיים שלנו דרך שלושת ערוצי ההזנה: מיניות מודעת ומקודשת, תזונה מרפאת ומיטיבה ותודעה ערה ומעצימה.

ecstatic-lovers-workshop

משתתפים מספרים –

מיכל: “הגעתי לסדנה כי ידעתי שחייב להיות משהו במי-ניות גבוה יותר. מי שנמצא במערכת יחסים ארוכת שנים יודע שזה פשוט לא מספיק! הסדנה אפשרה לי ולבעלי הסתכלות חדשה, פתוחה וברורה יותר של מעשה האהבה האקסטטי. בדרכם המופלאה בודהי וחן מלמדים ומסבירים בבהירות את נושא המי-ניות והאהבה, נוגעים ברגישות, בעדינות ובעונג יפהפה בקסם של האהבה ומצליחים לקרב גם את הרחוקים ביותר ולהרגיש אהבה בלבם ובגופם”

שרית ורון: “זו פעם ראשונה שאין לי מילים מספיק עמוקות לתאר את החוויה העוצמתית ואת התוצר שלה. הסדנה שלכם הייתה כמו לשחות בבריכה של אהבה, הכל טבעי, טהור, מגיע מתוכנו ומהחיבור שלנו לעצמנו. הגענו אליכם לסדנה זוג פרוד אחרי שנה קשה של משבר אמון ביחסים הזוגיים. הגענו כועסים, מאשימים, נאבקים מתוסכלים ויצאנו מאוחדים, מחוברים אוהבים ממש כמו בתחילת הקשר שלנו לפני 19 שנים. והקסם ממשיך גם אחרי הסדנה, בזכות הכלים שנתתם לנו, הטכניקות, הידע, האהבה, המקצועיות שהרעפתם עלינו בכזאת נתינה רחבה מהלב. החזקתם לנו מרחב מוגן, תומך מאוזן ומדויק כל כך שאפשר לנו לחשוף, לגלות, לקלף מעצמנו את כל המחסומים שהסתירו לנו לראות כמה שאנחנו יפים!”

אורית: “התעוררתי ביום שאחרי הסדנה עם הודיה גדולה על הדרך מופלאה. הסדנה חידדה לי גבולות מה הם, איך נראית הקשבה אמתית ללב, איך מרגישה ריפוי אישי וכללי ובעיקר מה זו אהבה שמחבקת כל פן ופן שבי.
הרגשתי אושר ושמחה צרופה שלא יודעת שובע!”

מאיה: “אז איך אני אחרי הסדנה?! אני הולכת בחושניות, אוכלת בחושניות, מדברת בחושניות. אני נושמת, נוכחת, אוהבת, מקבלת. אני מסתכלת בעיניים, מחייכת ומתקשרת בצורה חיובית… אפילו הביקורים אצל אמא שלי נהיו יותר נחמדים. היא כבר לא מפעילה אותי יותר והתקשורת עם הבן הקטן שלי השתפרה. הישיבה עם החבר’ה מהעבודה יותר מהנה והלקוחות שלי… אני רק מביאה את עצמי, את האנרגיה שלי והופ… הם רוצים לקנות, לא משנה בכלל מה אני מוכרת…”

>> לחצו כאן לאיבנט הרשמי בפייסבוק.

לפרטים נוספים ולהרשמה
Please leave this field empty.