אתגר הטנטרה הגדול – 21 יום בלי לגמור!

background
אתגר הטנטרה הגדול - 21 יום בלי לגמור.

אתגר הטנטרה הגדול "21 יום בלי לגמור" – מה זה אומר? לנשים זה אומר לא להגיע לאורגזמה דרך הדגדגן ולגברים זה אומר לא לשפוך. במשך 21 יום. נראה לכם קל או קשה?

מתחילים ביום רביעי, בתאריך 5/2/20, וזה לגמרי בחינם! אם גם לכם בא להצטרף, כנסו ללינק כאן וקבלו פרטים על האתגר וקישור לקבוצת הפייסבוק הסגורה שלנו 🙂

אז למה להצטרף לאתגר?

קודם כל האתגר הזה יעצים את המשיכה שלכם לבני הזוג, יחזיר לאברי המין שלכם תחושות שכבר הרבה זמן לא הרגשתם (אולי מעולם לא…) ויפתח לכם שער לחוויות אורגזמיות עמוקות יותר – לגברים הוא גם יחזק את הזקפה!

ההבדל בין סקס טנטרי לסקס רגיל הוא שבסקס טנטרי אנחנו מסירים את המטרה הסופית שהיא אורגזמה או התנסות כזו או אחרת ופשוט יוצאים למסע גילוי ומשחקיות שבו הדרך היא העיקר ולא הגעה לנקודה כזו או אחרת.

טיפים מיוחדים לאתגר:

המפתח לאתגר הוא להישאר פעיל מינית, לעשות הרבה אהבה ולהניע את האנרגיה המינית לבד בעינוג עצמי, או במעשה אהבה עם בני הזוג – אם נופלים, לא נורא, מתחילים שוב. דבר נוסף חשוב: להתרחק מפורנו, האינטנסיביות של הפורנו תאתגר אתכם והמוח יתקשה לעמוד בפיתוי למראה סצנות הסיום וינסה לשכנע אתכם שרק עוד קצת… בנוסף, בני הזוג שלכם צריכים לדעת על זה שאתם באתגר, אם הם לא יהיו שותפים שלכם ייתכן שהם ינסו לגרום לכם להגיע לאורגזמה ולגמור – אז חשוב ששניכם תהיו בעניין.

>> "אתגר 21 יום בלי גמירה" לגברים, נשים וזוגות – בעקבות הטור שכתבה פריידי מרגלית עבור YNET

great-tantra-challenge-21-days

מוכנים? שנצא לדרך? לפרטים והרשמה, לחצו כאן.

שתפו עם חברים

צרו עמנו קשר

052-2447855