ISTA – temple arts festival 2-5/10/19 @ Israel

background
ista-temple-arts-festival-israel

"מי שרוצים להפוך את המיניות לאומנות חייבים לרפא תחילה את האשמה והבושה שכרוכות סביב גופם, אברי המין שלהם והעוררות המינית. האם ראיתם אי פעם צייר שמתבייש במכחול שלו? מוזיקאית שמתביישת בכלי הנגינה שלה? משורר שמתבייש במילותיו?" – פלא אוהד אזרחי [מורה בכיר ב- ISTA]

מה זה ISTA? ISTA הן ראשי תיבות באנגלית של בית הספר הבין לאומי לאומנויות המקדשים ושמאניזם מיני (International School of Temple Arts)
ISTA מקיימת ברחבי העולם סמינרים אינטנסיביים בני שבוע, כנסים ופסטיבלים בנושאי תודעה ומיניות, ומעוררת ומשפיעה על רשת גלובאלית של קהילות. אנו שמחים להזמין אתכם לפסטיבל ISTA הבינלאומי ה-7 בישראל. הקונספט השנה הוא ה-Temple Arts, החיבור שבין יצר ויצירה.

הפסטיבל נפרש על פני 4 ימים 2-5 לאוקטובר 2019 עם סוף שבוע ארוך של סדנאות, הרצאות, מסיבות, הופעות חיות, מקדשים וחוויית קהילה. בואו לחגוג ולחקור, ללמוד ולהתפתח, לצחוק ולבכות. בואו להיזכר… הפסטיבל פתוח לכל אדם המתעניין בשילוב של מיניות ותודעה, חדשים כוותיקים. כל הטוב הזה יתרחש במצוקי דרגות, עם נוף מהמם אל ים המלח – אנו יורדים כדי לעלות!

לכרטיסים במכירה המוקדמת, לחצו כאן.

בהמשך נפרסם את התוכנייה המלאה ואת רשימת המורים הבינלאומיים הטובים בתחומם מהארץ והעולם אשר באים לחלוק מתנתם בפסטיבל. כרגע התוכנית בשלבי בישול. מה שמנחה את יצירת התוכן בפסטיבל ISTA היא איכות ברמה בין לאומית וקשר של כל המנחים לגל התודעתי של ISTA בעולם. הפסטיבל יהיה מחולק למתחמים כאשר כל מתחם יהווה מרכז עבור אחת מאמנויות המקדשים וזרימת הארוס דרכה. כל האמנויות יזרמו כנהר לקראת מקדש אחד גדול וחגיגי בוא נעמיק ונתעלה כולנו בלילה האחרון. המתחמים והמקדשים השונים יוקדשו לששת האמנויות הבאות: מגע, סאונד, תנועה, תאטרון טקסי, אמנות ויזואליות ומקדש הידע והחוכמות העתיקות.

הנה כמה מילים מעת דון שרי ו-'פלא' אוהד אזרחי על החזון של הפסטיבל הקרוב:
"מה הן הדרכים בהן נוכל לעזור לנשמות בני האדם להיזכר במקורן? להיזכר בסיבה בגינה באו לכאן, אל כדור הארץ? מה הן הדרכים בהן נוכל לעזור לבני אדם להירפא ולהרפות ממחסומים במערכת שלהם, כאלו הגורמים להם לחלות ולסבול, בגוף או בנפש? את השאלות הללו בדיוק שאלו עצמם שמאנים, כהנים וכהנות במקדשים עתיקים ברחבי העולם. אמנויות המקדשים הן כל התשובות השונות שהם מצאו: ריקוד מקודש, תאטרון טקסי, שימוש ברפואת הצמחים, מדיטציה, נבואה, מוזיקה ושירה, קסם, גאומטריה מקודשת וכמובן — האקסטזה של הארוס ושל המיניות המקודשת. ISTA הוא בית ספר לאמנויות המקדשים. בפסטיבל הקרוב אנו מכוונים להביא מחדש את התמונה ההוליסטית והרחבה יותר, בה יש מקום לארוס להתבטא בכל אחת מהאמניות המקדשים האחרות. בה הן כולן נוכחות כדי לחבר אותנו, בחגיגה ובעומק אל המקור."

Early Devils – לבוגרי לבל 1 – Sold Out
₪666

Early Angels
₪777

Early Seeker
₪888

Full Dragon
₪999

Full Price
₪1,111

* ניתן לבטל עסקה 14 יום מרגע ביצועה ובלבד שהביטול יעשה לא פחות מ-7 ימים לפני הפסטיבל.
בפרק הזמן בו ניתן לבטל יחויב המבטל בדמי ביטול של 5 אחוז מערך העסקה.
בפרק הזמן שלאחר 14 יום ממועד העסקה או ב-7 הימים לפני הפסטיבל לא ניתן לבטל כלל. תודה 🙂

הכרטיס כולל כניסה למרחב והזכות להשתתף ברוב המוחלט של התכנים.
קמפינג במרחב הפסטיבל כלול במחיר ויש מקלחות חמות ושרותים נגישים.
ניתן לרכוש חדרים – פרטים בהמשך. במקום יהיה מטבח צמחוני אשר יגיש אוכל מזין ופינוקים נוספים במחירים הגיוניים.
הפסטיבל יתרחש במצוקי דרגות, מקום מהמם עם נוף משגע למדבר ולים המלח.

אנו מתרגשים מהמסע המשותף שאליו נצא ביחד. זה לא מוכר לאף אחד וטרם התגשם בצורה הזו.
אנו מזמינים אתכם לקפוץ אתנו לתהום ולגלות מה יושב לו בבטן האדמה.

☼☼☼

שימו לב:
הפסטיבל מכיל עירום, תכנים מיניים והפעלות פיזיות ורגשיות. התהליך שכל אחד עובר הנו תהליך אינדיבידואלי המתרחש בתוך מרחב מרובה משתתפים. רמה מסוימת של יכולת לאחריות אישית נחוצה כדי להתנהל באופן נכון במרחב השמאניזם המיני. אנשים הסובלים מטראומה עמוקה וידועה, מצבים מנטליים לא יציבים או מצב בריאותי שעלולה להיות בו סכנה מתבקשים לפנות מראש לרופאים ולאנשי מקצוע ולהתייעץ האם נכון להם להגיע, כמו כן רצוי לעדכן אותנו במידה וקיבלתם אישור כזה ובחרתם להשתתף.

> הפסטיבל פתוח לכל אדם המתעניין בשילוב של מיניות ותודעה, חדשים כוותיקים.
>> לפרטים נוספים, בקרו באיבנט הרשמי בפייסבוק.

שתפו עם חברים

צרו עמנו קשר

052-2447855