מורה לטנטרה ומטפל מיני הוליסטי

עיסוי מפגש אישי

Personal-Tantra-session

בואי ללמוד את סודות העונג הנשי!

המפגש הטנטרי מרפא את הנשמה, מזין את ההוויה ומרגיע את המיינד. המפגש נע בין שעתיים לשלוש ומכוון ליצור חוויה עמוקה ומרגשת. את תחילת המפגש נפתח בשיחה פתוחה על החיים, המסע האישי שלך, רוחניות, מיניות ומה שבניהם. זה זמן טוב לדבר על ציפיות, חששות, פנטזיות וגבולות – נשים דגש על נוכחות מלאה, על להיות כאן ועכשיו עם מה שיש.

נעשה טיהור אנרגטי ונכנס לתוך המקדש…
בתוך המקדש נערוך טקס טנטרי לזמן את ההוויה האלוהית הנשית – זה הוא טקס טיבטי עוצמתי ומיוחד שיפגיש אותך עם חוויה אותנטית של האנרגיה הטנטרית הנשית. נמשיך למסאז’ ארותרפי טנטרי שיכול להפוך לסשן נשימות אורגזמיות או לסשן ריקוד אקסטטי. נוכל גם להמשיך לכיוון של חקירה ושחרור רגשי.

> על עיסוי יוני, קראי כאן.

מטרת המפגש היא לפגוש, להכיר ולאהוב באמת את עצמך ואת גופך – זה הזמן שלך להיות אותנטית, אהובה ובקבלה עצמית מלאה!

נשים מספרות:


Buddhi תודה על המפגש המקודש במקדשך. אני אוהבת מאוד את מקדשך, הוא נעים ואסתטי ומעלה זיכרונות של ימים עתיקים.

המפגש כולו הרגיש כמדיטציה עמוקה מלאת שקט ושלווה. אני תמיד אוהבת להיכנס למדיטציה לצידך, הקלילות בה אתה נכנס למצבי תודעה עמוקים משפיעה על התודעה שלי ומקלה עלי את התהליך.

טקס בירכת וקידוש האלה היה מפעים. חוויתי את גופי כגדול פי שלוש מגודלו הרגיל, ממש מלאתי את המרחב, אכן הרגשתי כאלה וחוויתי אותך כאל הבא לסגוד ולברך. יש בי הודיה רבה על הרגע הזה, מפליא כמה הוא מרוממם את הנפש, מעצים ומנכיח את קדושת האישה שהנני. הטיפול עצמו היה שקט ועמוק. בחרתי לעבוד על נושא הכאב בחיי, זה כאב… אבל באופן קסום העבודה שלנו הניחה לי להתרחב ולנשום בתוך הכאב, להיות נוכחת עימו, בלא להדחיקו ומבלי להתחמק ממנו.

מבחינתי זו הייתה הצלחה. להצליח להיות נוכחת, שקטה ומודעת גם במקומות הפחות נעימים. להתבונן במתבוננת, להתבונן בזו הכואבת, בזו הנושמת, בזו שעשתה עוד קפיצת מדרגה… תודה ואהבה רבה – מירב.”


My dearest beautiful and amazing friend – Firstly I want to give thanks to existence for having had my path cross with a teacher and a human being as fine as yourself, and to you… Every meeting and moment spent in your presence is one of learning, fine tuning, and expansion. Your generosity, sensitivity and power and gentleness are truly inspirational…thank you… You have no idea of how much you have just given me… I feel truly blessed… Everything is much clearer to me and a deep sense of trust fills me on my continuing path Thank you for your love and trust Gratitude and love for you from the deepest place in me

.Of course I will be glad and honored to share my experience with you… Syndee

לפרטים נוספים ולהרשמה
Please leave this field empty.