מורה לטנטרה ומטפל מיני הוליסטי

סדנאות טנטרה לקבוצות

tantra-workshops

ברוכים הבאים לקהילה!

הקהילה היא קבוצה של אנשים מכל העולם שהולכים בדרך יחד, מגיעים לסדנאות, ריטריטים ומקדשים טנטריים, ומדברים באותה שפה מתוך הלימוד בסדנאות שמתקיימות בארץ ובעולם. בואו לחקור ביחד את סודות האהבה והמיניות המקודשת עם קבוצות אנשים מרגשים, במפגשים מיוחדים בהם נחקור ביחד אינטימיות אישית, זוגית וקבוצתית, נלמד ונתרגל את סודות הטנטרה, המדיטציה, ההקשבה, הקדושה, האינטימיות, המגע והעונג.

כאן מופיעים העדכונים על הסדנאות הקרובות בארץ ובעולם!

הסדנאות הקרובות…

הסדנאות והאירועים הקרובים בהם אני משתתף:
>> קורס עיסוי טנטרי למטפלים, לזוגות ולמאהבים – אביב 20′
>> GRADUATES ONLY 1-7/5/20 @ HONDURAS
>> LEVEL 1 SSSEX 5-11/6/20 @ NETHERLANDS
>> Tantra Spirit Festival 23-28/6/20 @ CROATIA

חוויות של חברים מהמפגשים:


“מזה כחודש אני משתתפת בקבוצת טנטרה שבועית בהנחייתו של בודהי. בודהי לא רק מייצר מרחב נעים, מכיל ומאפשר אלא מביא עימו גם ידע עמוק ונרחב, תיאורטי ומעשי בכל הנוגע לטנטרה ומדיטציה. אני מרגישה שהתרגול השבועי איתו מספק לי מרחב שקט ובטוח לחקירה עצמית מעמיקה, שהכלים והטקסים הייחודיים אותם מלמד בודהי בקבוצה, הם משמעותיים ותורמים לי רבות בתהליך ההתכווננות והיצירה של חיים זוגיים, אינטימיים ומיניים טובים, בריאים, שמחים ומשמעותיים. השתתפתי בעבר בכמה וכמה סדנאות טנטרה. יחד עם זאת תמיד הרגשתי שחסרים לי עדיין כלים אמיתיים, פרקטיים, על מנת להביא את הטנטרה לחיי המין שלי בצורה מספקת ומלאה. הקבוצה השבועית בהנחייתו של בודהי נותנת לי בדיוק את הכלים האלה ועל כך אני מוקירת תודה. העובדה כי בודהי נוכח כמורה וכמלווה במהלך השיעורים וגם מעבר להם, לשם תמיכה, הכוונה, וליווי בדרך היא מתנה נפלאה עבורי, שתומכת בי מאוד ביצירת שינוי חיובי בחיי ואני שמחה מאוד להמליץ עליו גם לאחרים.

אני יוצאת אחרת מהפגישות שלנו. שקטה, שלווה, בסליחה עם העולם הזה שכל כך איתגר אותי בשנים האחרונות. סולחת לכל הגברים שפגעו בי ולכל הגברים שיפגעו. מבינה שהכל היה מדויק, מבינה ששום דבר לא נעשה מכוונה רעה ואף אחד לא ניסה לפגוע בי. אני רוצה להגיד תודה לבודהי, שעשה בי שינוי אמיתי וגדול שיישאר בי להרבה שנים. אני סולחת, סולחת, סולחת! ובעיקר אוהבת.”


“אנרגיה מינית זה דבר קדוש – כמה כוח יש בה, כוח חיים, אנחנו האנשים בנויים בילט-אין בתוכנו משילוב של אנרגיה נשית ואנרגיה זכרית, אבל אנחנו שוכחים את זה, כשם שאנו שוכחים לנשום כראוי, שוכחים שאנו אנרגיה בתנועה…

התכנסנו באזור מוגן ביפו, תחילת הסדנה עשינו מעגל שיתוף, 30 אישה ואיש, מכל הגילאים, בכל המצבים, ובכל הגוונים והאפשרויות: פנסיונרית אחת כבת 65 סיפרה שעכשיו הייתה חודשיים בהודו ונפתחה גם לטנטרה, לכן היא כאן. מישהו כבן 55 מספר שעבר לאחרונה סדנת איסתא באשרם במדבר והוא רוצה להמשיך להתפתח כאן. אני לא ידעתי מה להגיד, סיפרתי כמה אני מרגיש קרוב לאנשים שסביבי הלא מוכרים, כאן בסדנה – אני מרגיש שלכולנו ישנו שורש משותף, אמרתי. ובאתי להרגיש קירבה יחד איתכם. יצאתי בהרגשה מאוד מלאה, הרגשתי שהתמלאתי בחוויה גדולה, הרגשתי שמשהו בתוכי מרשה לי להתמלא באנרגיה מינית, אנרגיית הבריאה, הרגשתי שלם ומלא, היה לי כיף… טוב היה לי לחזור לביתי, טעון אנרגיה מינית מזמזמת מכול הכיוונים. בודהי אומר לגברים: הרשו לעצמכם להיפתח, להתרווח, לקבל שפע של מה שחסר לכם. הרשה לעצמך, גבר, שיווה, היפתח עד הסוף, קבל עוד אהבה, מגיע לך ליצור ולהסכים לקבל שפע רגשי ומיני. מזמן לא שמעתי את זה וזה היה לי חסר מאוד.

תודה – הייתה אווירה מיוחדת, התחשמלתי באנרגיה מינית, אנרגיית חיים, הרבה קירבה, אמפטיה, אווירה רוחשת שלום…”


My dearest beautiful and amazing friend – Firstly I want to give thanks to existence for having had my path cross with a teacher and a human being as fine as yourself, and to you… Every meeting and moment spent in your presence is one of learning, fine tuning, and expansion. Your generosity, sensitivity and power and gentleness are truly inspirational…thank you… You have no idea of how much you have just given me… I feel truly blessed… Everything is much clearer to me and a deep sense of trust fills me on my continuing path Thank you for your love and trust Gratitude and love for you from the deepest place in me

.Of course I will be glad and honored to share my experience with you… Syndee

Tantric Love Secrets groups

לפרטים נוספים ולהרשמה
Please leave this field empty.