מורה לטנטרה ומטפל מיני הוליסטי

עיסוי טנטרי

tantric-massage

עיסוי טנטרי הוא אחד מאופני הריפוי העמוקים ביותר בעולם הטנטרה ומסייע להסרת חסימת רגשיות, פיזיות ואנרגטיות. העיסוי הטנטרי מתקיים באמצעות טקס רך וחושני התומך בזרימה של אנרגיות וממלא את הגוף באהבה ובהתרגשות אמיתית.

טנטרה היא פילוסופיה עתיקת יומין שהתפתחה לפני אלפי שנים, אך עקרונותיה תקפים היום, כפי שהיו בעבר. הטנטרה שואפת ליצירת הרמוניה בין כל האנרגיות הסובבות אותנו לבין היקום, גורסת כי “הכל קשור בכל” ורואה קשר הדוק בין הגוף לנפש. בנוסף, יחסי הגומלין והקשרים הרבים הארוגים בין התופעות סביבנו, יוצרים מעין מארג מורכב, שבו גבולות היחיד חורגים אל מעבר לסביבה המידית שלו. הטנטרה גורסת שכולנו נוצרנו מתוך אורגזמה מינית המהווה אנרגיה קדושה המביאה את החיים לידי התגשמות, ומציעה תרגול גופני שיוביל לתרגול רוחני שיסייע להגיע להארה, ולתחושת חיבור לבריאה. הטנטרה רואה במיניות אנרגיה וכוח חיים, אנרגיה חיונית של תשוקה שמופנית לא רק כלפי מושא האהבה, אלא כלפי היקום כולו, אנרגיה שזורמת לא רק באזורים הארוגניים המעצימים את התחושה המינית, אלא בגוף כולו.

הפילוסופיה המשתקפת בעיסוי הטנטרי

עיסוי טנטרי מעורר ביטויי עונג מבוקרים והרפיית שרירים, התואמים את הפילוסופיה המסורתית. עיסוי זה מאפשר לנו לחדור לעומק ההוויה כדי לגלות את הטבע האמתי שלנו ולהתחבר דרך העולם והחושים, אל הנשגב. במהלך העיסוי, האנרגיות של ההרגשות מועברות מהנותן אל המקבל וכך מתקיים שיתוף בהרגשות ובתחושות. המטפל מתבסס על התפיסה הטנטרית הכוללת בין היתר:

1. קבלה מלאה של הווייתו השלמה של האדם ואמונה שכל אדם הוא מושלם בדיוק כפי שהוא או היא.
2. תפישה לפיה כל גבר ואישה מכילים בתוכם גבריות ונשיות כאחד. כל גבר ואישה הם ישות ייחודית, המדמה את האל שיווה (Šiva) או האלה שאקטי (Šakti).
3. קבלה בברכה של כל מה שקורה כאן ועכשיו, מבלי לדחוף אל מעבר לכך. הטנטרה פשוט מאפשרת לדברים לקרות, כי רק כך ייפתח מרחב שיאפשר חוויה חדשה ורק אז נוכל לחוות משהו חדש ושונה מכל מה שהכרנו עד כה.

כאשר אנחנו מרגישים, במהלך העיסוי, שאין צורך לעשות דבר, שאין דרבון – אז מגיעה הקבלה המושלמת והגבולות הבטוחים והמסר של טקס הטנטרה יכול להגיע אלינו.

העיסוי הטנטרי לעומת המפגש המיני

במפגש מיני, אנחנו דואגים לעונג ולרווחה של הפרטנר ולמעשה עושים שני דברים בו זמנית – מה שמקשה עלינו לשקוע עמוק בהנאה שלנו. בעיסוי הטנטרי, אנחנו יכולים לחוות את הרגע הנוכחי במלואו, מבלי לדאוג לאף אחד אחר. הנגיעות האוהבות והמרפאות, במהלך העיסוי, מסייעות לנו לחוש שלמות ולהגיע לקבלה עצמית אוהבת, של הגוף ושל ההתרגשויות שלנו.

הדיוק וההבנה, הקשורים לעיסוי הטנטרי, מצריכים טיפול מקצועי ומיומן, שיאפשר הכרות עמוקה עם העולם האינטימי שלכם, במטרה לקחת אתכם למסע עוצמתי, קסום ומשנה חיים!

קורס עיסוי טנטרי

חובה לכל מאהב/ת לדעת לענג ולפנק את האהוב/אהובה שלהם: בקורס עיסוי טנטרי נלמד להעניק ולקבל מסאז’ טנטרי מלא כולל עיסוי יוני ולינגם מסאז’, עיסויים לנקודות הקדושות, עיסוי קונדליני, חניכה לנאדים וחניכה לצ’אקרות. נלמד מספר כלים ושיטות להגברת העונג, העמקת האינטימיות, הגברת המודעות, הזרמת האנרגיה המינית בגוף והעברת הילינג דרך כפות הידיים והלב.

אופי הקורסים:

קורס בסיסי – 3 מפגשים של 3 שעות כל מפגש.
קורס מתקדם – 5 מפגשים של 3 שעות כל מפגש.

לפרטים נוספים ולהרשמה
Please leave this field empty.